Zakończenie Roku Przedszkolnego, Dzień Mamy i Taty

Kart w kalendarzu było nie mało.

Codziennie jedna zdejmował czas.

I cóż powiecie, ot przeleciało,

Rok szkolny minął, jak z bicza trzasł!

19 czerwca w Ośrodku Kultury przy ulicy Ogrodowej w Przeźmierowie odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego połączone z Dniem Mamy i Taty.

Każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności w czterech różnych przedstawieniach. Nasi podopieczni wzorowo poradzili sobie z tańcem, śpiewem, czy recytacją przydzielonych fragmentów ról.

Po części artystycznej miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów dla wszystkich przedszkolaków przez Panią Dyrektor.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń!

c cz cza czar czarod czarodz czarodzi czarodzie czarodziej czarodzieje de del delf delfi delfin delfiny muchomo muchomor muchomory podr