Zakończenie roku przedszkolnego i Festyn Rodzinny

10 czerwca w naszym przedszkolnym ogrodzie odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom życzenia i wręczyła dyplomy.  Na pamiątkę pobytu w przedszkolu Starszaki otrzymały pięknie ilustrowane książki.Nadszedł moment otwarcia kolejnej części spotkania a mianowicie-Festynu rodzinnego, pt.: „Podróż dookoła Świata”.

Dla dzieci i ich rodziców zorganizowano mnóstwo atrakcji, m.in. degustacje kuchni świata, zajęcia plastyczne i eksperymenty, malowanie twarzy, dmuchane zamki,przejazd bryczką czy bańki mydlane. Z pomocą rodziców dzieci miały również możliwość własnoręcznego wykonania koszyka wiklinowego. Wielką niespodzianką dla wszystkich był widowiskowy pokaz brazylijskiej sztuki walki Capoeira w wykonaniu poznańskiej grupy Capoeira Camangula.

Mamy nadzieję, że sprawiliśmy Dzieciom i Rodzicom wiele radości i przyjemności w tym dniu. Dziękujemy, że byliście razem z nami!

IMG_0525 IMG_0551 IMG_0563 IMG_0673 IMG_0724 IMG_0865 IMG_0933 IMG_0962 IMG_0972

— zamek