,,JESIENNA SZTAFETA’’ – 27.10.2015

Dziś odbyły się drużynowe zawody biegowe ,,Jesienna Sztafeta’’, które poprowadził nasz nauczyciel Pani Anna Zagórna. Pogoda nam dopisała, słońce naładowało zawodników pozytywną energią. Gościnnie przybyły do Nas drużyny z Przedszkola Mali Odkrywcy i Przedszkola Kaczuszka. Łącznie startowało 6 drużyn dzieci 4 i 5 letnich. Dystans do pokonania to 100 metrów na jednego zawodnika ( 600 metrów na drużynę). Pierwsze miejsce zajęła Drużyna Żółta z Przedszkola Mali Odkrywcy z czasem 3 min 40 sek. Drugie miejsce zajęła Drużyna Białych z Naszego Przedszkola z czasem 3 min 44 sek. Natomiast trzecie miejsce zajęła Drużyna z Przedszkola Kaczuszka z czasem 3 min 58 sek.

Przed zawodami oczywiście nie zabrakło solidnej rozgrzewki, wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za dobrą zabawę.

 

— zamek