Taneczny Dzień Mamy i Taty

We wtorek 19 maja dzieci z Publicznego Przedszkola Czarodziejski Zamek w Przeźmierowie zaprosiły do obejrzenia występów innych niż zazwyczaj, bo to tańcami, do których przedszkolacy przygotowywali się przez wiele, dni podziękowali rodzicom za miłość, codzienny trud włożony w wychowanie, wszystkie nieprzespane noce oraz każdą wspólnie spędzoną chwilę bo chociaż serduszka przedszkolaków jeszcze niewielkie to już kochające rodziców jak nikogo innego na świecie. Przedszkolacy zaprezentowali pełną różnorodność w doborze tańców od Zorby do Hip hopu przez tradycyjnego Poloneza, Rock and Rolla czy szalony Taniec- Połamaniec.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie oraz Kierownictwu i Pracownikom Domu Kultury w Przeźmierowie za pomoc i życzliwość w przygotowaniu uroczystości.

— zamek