„Bal w Czarodziejskim Zamku”

We wtorek 27 stycznia w Czarodziejskim Zamku odbył się wielki karnawałowy bal. Z dalekich zakątków świata (a przynajmniej gminy :)) przybyły piękne księżniczki, dzielni rycerze, odważni policjanci, zaczarowane wróżki,bohaterscy spidermani, dzikie i domowe zwierzęta oraz wiele wiele innych. Do wspólnej zabawy zapraszała Królewna Śnieżka z przygrywającym jej Krasnalem. Przy rytmach największych dziecięcych hitów oraz światowych przebojów przedszkolacy mieli okazję do popisania się tanecznym talentem. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami ( przygotowanymi przez Radę Rodziców). Dzieci bawiły się wyśmienicie i miały okazję na własnym przykładzie poznać tradycyjny karnawałowy balik. Więcej zdjęć znajdziecie Państwo w zakładce „Dla Rodziców”.